Bestuur & commissies

Het bestuur van SVH’39 bestaat uit de volgende leden:

Voorzitter: Jack Thissen
Secretaris & Ledenadministratie: Mylène Janssen
Penningmeester: Rob Tonnaer
Voetbaltechnische Zaken: Govert Maessen
Sponsorcommissie: vacant (neem contact op met Jeroen Moors)
Horeca: vacant (neem contact op met Wouter Smits)

Vrijwilligerscommissie: Yoeri Allers
Activiteiten commissie: Wouter Smits
PR & Communicatie: Glenn Dahmen
Inkoop commissie: Geert Hilkens
Facilitaire zaken: Pete Wolfhagen
Algmeen Bestuurslid: Roy Kepser

U kunt contact opnemen met bestuursleden voor vragen en/of suggesties door op de naam van het desbetreffende bestuurslid te klikken. Voor specifieke vragen rondom wedstrijden, verzetten, wijzigingen of afgelastingen kunt u contact opnemen met ons wedstrijdsecretariaat: Bert Schmitz.

Vrijwilligers zijn altijd van harte welkom. Mocht u interesse hebben in een bestuursfunctie of als vrijwilliger in één van onze commissies, neem dan contact op met Yoeri Allers  (vrijwilligerscommissie).