De stemperiode voor Rabo ClubSupport 2020 is weer van start gegaan! Leden van Rabobank Roermond-Echt kunnen van 5 t/m 25 oktober hun stem uit brengen op verenigingen die zij een warm hart toe dragen. SVH’39 doet natuurlijk mee aan deze mooie actie. Hoe meer stemmen er op onze vereniging wordt uitgebracht worden, des te hoger de bijdrage die we mogen ontvangen. Dus kunnen wij rekenen op jouw stem(men)!?

Dit jaar is stemmen nog makkelijker via de Rabo App of Rabo Online Bankieren. Klik op de link en volg de instructie: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/

HOE WERKT STEMMEN IN DE APP?
1. Log in en ga via ‘Zelf regelen’ naar ‘Lidmaatschap’ en druk daarna op de knop ‘ClubSupport’.
2. Druk op ‘Selecteer je favoriete clubs’ om vervolgens naar de deelnemers te gaan.
3. Kies minimaal drie en maximaal vijf clubs en druk dan op ‘Stap 2’
4. Verdeel vijf stemmen over de door jouw gekozen clubs.
5. Druk daarna op ‘Stemmen indienen’ om je stem uit te brengen.