Lekker een potje voetballen en een gezellige derde helft? Dat kan bij onze Veteranen!

Al vele jaren wordt er op de zaterdag namiddag bij onze vereniging door een groep wat oudere spelers gespeeld in een wedstrijdenreeks voor veteranen uit Limburg en net over de grens van Duitsland. De wedstrijden worden gespeeld om 17.00 uur, zowel uit als thuis.

Door wat blessures en het toenemen van de leeftijd bij onze spelers zijn we op zoek naar aanvulling. Als oud speler van SVH’39 nodigen wij jou uit om je aan te sluiten bij onze Veteranen.

Enne…. natuurlijk spelen we altijd om te winnen, maar de gezelligheid na de wedstrijd (de 3e helft!) is ook heel belangrijk. Veteranen voetbal in Herkenbosch is een begrip en we zouden het betreuren als een jarenlange traditie ter ziele gaat. Wij hopen met deze oproep enkele actieve leden erbij te krijgen om het voortbestaan van onze veteranen te waarborgen.

Wil je meer informatie stuur dan een mailtje naar info@svh39.nl.