In april 1939 gebeurde er iets moois. De rooms-katholieke voetbalvereniging SVH werd opgericht. In de jaren daarvoor was voetbal al geen onbekende sport in Herkenbosch. Tussen 1921 en 1937 duiken – in de archieven – namen op als HVC, SCH, Fortuna Herkenbosch, vv Herkenbosch en RKVV Sparta. Echter pas in mei 1961 kreeg SVH de uiteindelijke naam: SVH’39.

De officiële oprichtingsdatum ligt inmiddels 80 jaar achter ons. Toch is SVH’39 tot op de dag van vandaag nog steeds een bloeiende vereniging, met een rijke geschiedenis. Met voetbalvelden aan de Stationsweg, Daelenbroekweg, de Koeweg (hoek tegenwoordige Keulsebaan/Meinweg), de Hammerstraat. En sportparken als ‘de Koezoep’, ‘de Bakoul’ en ‘de Heksenberg’. Sinds 2002 (alweer 15 jaar!) spelen we onze wedstrijden op het Sportpark ‘de Schoolkamp’.

SVH’39, ‘trotse club uit het Zuiden’ bestaat dus 80 jaar! Reden om deze mooie mijlpaal feestelijk te vieren. Want mede dankzij onze leden, sponsoren en de inzet van ruim 100 vrijwilligers is én blijft SVH’39 die bloeiende vereniging en spil in de samenleving van Herkenbosch.

Daar zijn wij niet alleen trots op, maar daar zijn we ook enorm dankbaar voor. Daarom organiseren wij op woensdag 29 mei en donderdag 30 mei verschillende feestelijke activiteiten.

WOENSDAG 29 MEI: 80’S PARTY
Een gezellige en feestelijke avond met live muziek van de (cover)band ‘Bird House’ en DJ Lars. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot omstreeks 01.30 uur. Met van 20.00 tot 21.00 Happy Hour. Gedurende de avond serveren wij enkele kleine hapjes. Alles vindt uiteraard plaats in de kantine van onze vereniging aan de Schaapsweg 35 te Herkenbosch. Iedereen is van harte uitgenodigd!

DONDERDAG 30 MEI: JUBILEUMDAG
Een dag voor jong én oud met verschillende activiteiten. We starten de dag om 11.00 uur met frühshoppen; een goede bodem leggen met gratis spek, eieren, koffie en/of thee. Omstreeks 12.30 uur zullen wij onze jubilarissen huldigen met hun 70-, 60-, 50-, 40 en 25 jaar lidmaatschap. Tevens maken wij de SVH’39 man of vrouw van 2018-2019 bekend.

Het middag programma start om 13.00 uur. Een spelenkermis met verschillende opblaasbare attracties zoals een springkussen, voetbalboarding en grote stormbaan voor de kinderen. En de eerste editie van de SVH’39 Pingelcup. Een spannend en zenuwslopend toernooi vanaf 11 meter.

De hele dag wordt muzikaal verzorgd door onze eigen DJ Lars.

Aanmelden voor de spelenkermis en de Pingelcup is niet nodig. Kom gewoon langs bij SVH’39!

Hopelijk tot ziens op woensdag 29 en donderdag 30 mei.