Afgelopen weekend was het dan eindelijk zo ver. Alle leiders en trainers van SVH’39 werden in het nieuw gestoken. Ze ontvingen mooie jassen en polo’s om te dragen tijdens trainingen, wedstrijden en andere verenigingsactiviteiten.

Een mooie stap in de verdere ontwikkeling van SVH’39 en met name onze jeugdafdeling. Met de nieuwe jassen en polo’s stralen we, meer dan ooit, één SVH’39 uit.

Een prachtige samenwerking met Van Mossel Automotive Groep (vestiging Roermond) en Stadion Uitzenden. Van Mossel heeft onze vrijwilligers voorzien van de jassen en Stadion Uitzenden zorgt voor de poloshirts.

Wij danken beide sponsoren voor deze geweldige geste richting onze vereniging en vrijwilligers. Wij zijn dan ook bijzonder trots én dankbaar!

Klik op de naam voor meer informatie over Van Mossel en Stadion Uitzenden.