Met ingang van het komende seizoen 2020-2021 zal Rik Reijners de nieuwe trainer zijn van SVH’39. Rik is 29 jaar en woonachtig in Roermond. Hij volgt daarmee Toine Hansen op, die eerder aangaf te willen stoppen na het huidige seizoen.

Voor Rik is SVH’39 zijn allereerste klus als hoofdtrainer. Maar hij is geen onbekende in het voetbal. Zo doorliep hij verschillende jeugdteams van VVV Venlo en Fortuna Sittard. En speelde hij een flink aantal jaren bij SHH Herten in het eerste elftal. Door meerdere zware (knie)blessures moest hij vroegtijdig stoppen als speler en richtte hij zich op een trainerscarrière. Na het trainen en coachen van de jeugdteams O17-1, O19-1 en assistent-trainer bij SHH 1, is het nu tijd om de stap te maken als hoofdtrainer.

“SVH’39 is een zeer mooie vereniging om mijn eerste stappen als hoofdtrainer van een eerste elftal te maken. Een warme club, met een jonge selectie waar ontzettend veel potentie in zit”, aldus Reijners.

Wij heten Rik van harte welkom en wensen hem veel sportief succes en plezier toe bij SVH’39.

Bestuur SVH’39