Vrijwilligers zijn een onmisbare schakel binnen SVH’39. Want onze vrijwilligers zijn van onschatbare waarde en zorgen voor het draaiend houden van onze bloeiende vereniging. In de maand november is ‘Vrijwilliger van de Maand’: Wiel Habets

Wat is je naam en leeftijd? Wiel Habets  / 59 jaar / samenwonend met Jeanne, Doreen en Justin
Wat doe je in het dagelijks leven? Werken bij SVH’39 J
Voetbal je zelf? Heb je ooit gevoetbald? Ik heb ongeveer 25 jaar gevoetbald bij Geertruidse boys.
Wat doe je momenteel als vrijwilliger binnen de club? Verzorging van velden, kleedlokalen en alle voorkomende werkzaamheden samen met Wiel Frencken, Matt Peggen (en kleinzoon Noël) en Gerard Manders.
Wat betekent SVH’39 voor jouw? Ontspanning en gezelligheid.
Waarom ben je vrijwilliger bij SVH’39? Omdat het gewoon leuk is
Wat zijn de leuke kanten van vrijwilligerswerk? Het geeft voldoening en je houdt er leuke contacten aan over.
Wat is het mooiste wat je hebt bereikt binnen SVH’39? En/of waar ben je trots op? Bijv. een klus, een kampioenschap, etc. Afgelopen jaar als nieuwe vlagger van het eerste elftal meteen kampioen worden.
Wat zou je nog willen bereiken binnen SVH’39? Hoop dat ik nog lang met de club verbonden kan blijven
Wat zou je zeggen tegen mensen die nog twijfelen of ze zich als vrijwilliger willen inzetten voor SVH’39? Schroom niet en meld je aan als vrijwilliger zodat we ook de komende jaren nog als zelfstandige club kunnen voortbestaan.