Helaas was onze pas vernieuwde website gehackt. De commissie PR & Communicatie heeft om deze reden een geheel nieuwe website moeten bouwen. En al zeggen we het zelf: het resultaat mag er zijn. Bijkomend voordeel is dat deze website nog beter toekomstbestendig is én u binnenkort kunt inloggen op “Mijn SVH’39”. Meer informatie hierover volgt.

Op onze website vindt u alle belangrijke informatie over onze mooie vereniging. Naast de algemene informatie zullen wij u op de hoogte houden van alle belangrijke ontwikkelingen, actuele nieuwsberichten en natuurlijk aankondigingen van onze vele activiteiten.

Deze website is tot stand gekomen met medewerking van Daniel van Cann (Solute Design & ICT Consultancy) en Armand Maessen (Maes Maakt). Wij danken beide heren voor de waardevolle inzet!

Mocht u tegen onjuistheden of foute lopen? Heeft u tips voor de nieuwe website? Neem dan gerust contact met communicatie@svh39.nl op. Uw feedback wordt zeer gewaardeerd.

Veel lees en kijkplezier.

Commissie PR & Communicatie